Vedenie spoločnosti

Erik Čížek

Erik Čížek

CEO Pernod Ricard Slovakia

Erik Čížek sa narodil v roku 1970 v Českej republike. Je absolventom Vysokej školy ekonomickej v Prahe a francúzskej školy biznisu ESC Dijon. V skupine Pernod Ricard pôsobí už od roku 2004 na rôznych pozíciách v oblasti marketingu a obchodu. Funkciu generálneho riaditeľa spoločnosti Pernod Ricard Slovakia zastáva od júla 2013.

Tomáš Huba

Tomáš Huba

Head of Sales

Tomáš Huba sa narodil v roku 1977 na Slovensku. Vyštudoval komerčný manažment na Slovenskej Poľnohospodárskej Univerzite v Nitre. V skupine Pernod Ricard od roku 2005 zastával všetky pozície na obchodnom oddelení, na pozícii Head of Sales je od júla 2013.

Veronika Wimmerová

Veronika Wimmerová

Head of Marketing

Veronika Wimmerová sa narodila v roku 1967 v Prahe. Je absolventkou Vysokej školy ekonomickej v Prahe a v skupine Pernod Ricard pôsobí od roku 1998 na rôznych pozíciách v oblasti marketingu. Od roku 2010 zastáva pozíciu Head of Marketing v Pernod Ricard Slovakia.

Róbert Slovák

Róbert Slovák

Head of Finance

Róbert Slovák sa narodil v roku 1980 v Bratislave. Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave a taktiež absolventom právnickej fakulty v Banskej Bystrici. V spoločnosti Pernod Ricard Slovakia pôsobí od júna roku 2016 na pozícii Head of Finance.

Pre vstup na túto stránku musíte mať minimálne 18 rokov

V našej spoločnosti dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholu - viac na www.pisrozumom.sk, a preto používateľmi našich stránok môžu byť len osoby staršie ako 18 rokov.

Prosíme uveďte Váš VEK, ďakujeme.