Novinka v portfóliu Pernod Ricard Slovakia: Jedinečný kubánsky rum PACTO NAVIO

Najlepšie veci na svete sa rodia z náhody! Exkluzívny kubánsky rum je sviežou novinkou na slovenskom trhu, ku zrodu ktorého však dopomohla nečakaná, no príjemná udalosť spred viac ako 200 rokov. Aj vďaka nej môžeme na Slovensku medzi prvotriednymi destilátmi zo sveta privítať novinku, ktorá má však za sebou pútavú a dobrodružnú históriu.

V Karibiku – slnečnom raji, prajúcemu cukrovej trstine, dostali moreplavci výborný nápad – naplniť prázdne sudy po víne poctivým kubánskym rumom, a s ním sa vydať na dlhú cestu domov. Vtedy sa rumové nebesá potešili a vykonali svoju prácu: počas únavných troch mesiacov plavby späť sa rumu zázračne dotkli zvyšky francúzskeho vína, ktorým boli sudy nasiaknuté. Navyše, za ten čas stihol rum dostatočne a plne vyzrieť do svojej jedinečnej vône aj chuti. Do Európy už moreplavci dorazili s novým, zaujímavým nápojom, v ktorom sa symbolicky namiešala ohnivosť, plnosť a pikantnosť Karibiku so sofistikovanou sladkosťou a jemnosťou Francúzska. A tak vznikol jedinečný pravý kubánsky rum Pacto Navio.

Pacto Navio hrdo nesie svoj kubánsko-európsky rodokmeň dodnes. Spája sa v ňom to najlepšie, čo pred viac ako dvomi storočiami dostal od svojich predchodcov, navyše sa aj dnes poctivo vyrába podľa najlepších kubánskych tradícií. Pre svoju jedinečnú, vábivú polosladkú chuť nepotrebuje žiadne cukry, ani iné sladidlá. Punc výnimočnosti mu dodáva aj fakt, že je výsledkom zmesi až desiatich báz rumu – 10-12 ročných, všetkých však z jedného liehovaru.

Už na pohľad elegantný nápoj s mahagónovými tónmi a jantárovou iskrivosťou očarí arómami sušeného ovocia, kvetov, vanilky. V jeho plnej, no súčasne delikátnej chuti sa stretnete s dotykmi škorice, medu, orieškov i korenia, v závere prechádzajúcich do sušeného ovocia a sviežich citrusov. Pacto Navio má lahodnú krémovú textúru a jemná dochuť tohto rumu vám bude ešte dlho rozprávať príbehy starých moreplavcov, ktorým rumoví bohovia pomohli spojiť to najlepšie z francúzskych viníc a kubánskych plantáží.

Tento výnimočný nápoj, ktorý exkluzívne dodáva na slovenský trh do maloobchodných predajní, barov aj kaviarní naša spoločnosť Pernod Ricard Slovakia, si rovnako zamilujú dámy aj džentlmeni, ocenia ho tiež rozmaznané jazýčky smotánky a na prvé ochutnanie aj dobrodruhovia. Nezabudnite preto ani vy ochutnať lahodnú novinku z ďalekej Kuby – pravý a delikátny rum Pacto Navio!

Pre vstup na túto stránku musíte mať minimálne 18 rokov

V našej spoločnosti dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholu - viac na www.pisrozumom.sk, a preto používateľmi našich stránok môžu byť len osoby staršie ako 18 rokov.

Prosíme uveďte Váš VEK, ďakujeme.