Šťavnatá chuť ružového grepu v novej ABSOLUT GRAPEFRUIT

Nezameniteľná chuť grepu, ktorá vás strhne svojou výraznou ovocnou vôňou a podmanivou sviežou chuťou. ABSOLUT prináša na Slovensko novú prírodnú príchuť vodky bez pridaného cukru ABSOLUT Grapefruit, ktorá skvele dopĺňa radu ochutených citrusových vodiek ABSOLUT. Je vhodná na každú letnú party a ideálna pre nezabudnuteľné elektrizujúce zážitky.

Absolútne grepová chuť

Nová chuť je vytvorená z originál ružového grepu a čisto prírodných aróm. Neobsahuje žiadny pridaný cukor, pretože príroda je už dosť sladká. Značka ABSOLUT si tradične zakladá na výrobe svojej prémiovej vodky z prírodných prísad a bez akýchkoľvek umelých farbív. Ružový grep je jedinečný nielen svojou sviežou vôňou, ale aj sýtosťou ovocnej chute.

Absolútna jednoduchosť

ABSOLUT Grapefruit si zamilujete na prvé ochutnanie. Či chcete stráviť noc vonku alebo doma s priateľmi, ružová v sebe skrýva absolútnu príchuť leta. Pripravte si jednoduchý koktejl z ABSOLUT Grapefruit spolu s tonikom a kúskom grepu či pridaním grepovej šťavy. Ku kreativite drinku stačí veľmi málo, samotná chuť grepu je dostatočne výrazná. Novú ABSOLUT Grapefruit majú v ponuke všetky dobré podniky a bary v slovenských mestách a kúpiť si ju môžete aj  vo veľkoobchodoch s nápojmi.

Tipy na koktejly s ABSOLUT Grapefruit

Grapefruit and Tonic    

1 1/2 dielu Absolut Grapefruit
4 1/2 dielu toniku
Grep alebo mesiačik limetky

Ako zmiešame: Nalejeme Absolut Grapefruit a tonik do vysokého pohára typu “high-ball” s ľadovými kockami. Zamiešame a ozdobíme mesiačikom grepu či limetky.

„The Swedish Paloma“ (Švédska Paloma)

1 1/2 dielu Absolut Grapefruit
1 1/2 dielu grepového džúsu

0,375 dielu limetkového džúsu

Dopĺňame sódou

Mesiačik grepu

Ako zmiešame: Všetko okrem sódy nalejeme do šejkra. Pridáme kocky ľadu, pretrepeme a nalejeme do vysokého pohára typu „high-ball“ do ľubovoľnej výšky. Dolievame sódou a dozdobíme mesiačikom grepu.

Pre vstup na túto stránku musíte mať minimálne 18 rokov

V našej spoločnosti dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholu - viac na www.pisrozumom.sk, a preto používateľmi našich stránok môžu byť len osoby staršie ako 18 rokov.

Prosíme uveďte Váš VEK, ďakujeme.