VIDEO: Zamestnanci sa vyzliekli v reklame donaha. Nič neskrývame, hovoria.

Zamestnanci odhodili svoje šaty, aby svetu ukázali, že ich značka vodky nielenže nemá čo skrývať, ale naopak, má niečo, čím by sa chcela pochváliť svetu a inšpirovať aj ostatných. Ide o unikátny proces spracovania tejto švédskej vodky, ktorý prebieha vo vysokých štandardoch. „Sme nesmierne hrdí na kvalitnú vodku, ktorú Absolut vyrába i na spôsob, akým to robí: s vášňou a pýchou. Kvalita a udržateľnosť sú pre nás kľúčové, preto sa neváhame s našim príbehom podeliť so svetom,“ hovorí brand manažérka značky pre Slovenskú republiku Zuzana Magálová.

V čase, kedy u značiek nie je úplná transparentnosť až taká bežná, je podľa Absolut veľmi dôležité ukázať svojim spotrebiteľom, ako výroba vodky v súčasnosti naozaj prebieha. Do videa tak obsadila svojich zamestnancov, ktorí sa pre ňu ochotne vyzliekli a ukázali tak transparentnosť výroby, svojej práce, aj súkromia. Vo videu tak upozorňujú na trvalú udržateľnosť a progresívne postupy, vďaka čomu vyrábajú vodku tej najvyššej kvality. Nahota zamestnancov je, samozrejme, len metaforou a vo všedné dni pracujú oblečení.

Transparentnosť, na ktorú chce Absolut v kampani upozorniť, spočíva napríklad v inovatívnom destilačnom procese, ktorý sa pozitívne odrazí na chuti vodky. Rovnako tiež preberá zodpovednosť za všetko, čo s výrobou vodky súvisí – od semien pšenice, cez jej zber až po plnenie fliaš v meste Åhus. Spot má deklarovať, že všetky suroviny vodky pochádzajú z 338 overených fariem na juhu Švédska, pričom každého farmára poznajú po mene, až po naplnenie každej jednej fľaše, ktorých sa denne vyrobí 600 tisíc. Dlhodobou víziou spoločnosti je trvalá udržateľnosť zdrojov a zero-waste postupy.

Video si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=1pfxrJBNMXU

Pre vstup na túto stránku musíte mať minimálne 18 rokov

V našej spoločnosti dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholu - viac na www.pisrozumom.sk, a preto používateľmi našich stránok môžu byť len osoby staršie ako 18 rokov.

Prosíme uveďte Váš VEK, ďakujeme.