Skupina Pernod Ricard

Francúzska spoločnosť Pernod Ricard je popredným svetovým distribútorom a výrobcom prémiových alkoholických nápojov a vín. Po celom svete má vyše 80 pobočiek, ktoré udržiavajú neustály rast. Skupina Pernod Ricard globálne zamestnáva viac ako 18 000 ľudí.

Skupina Pernod Ricard sa po celom svete sústavne venuje inováciám, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou jej dlhodobej stratégie. Svoje sily zameriava tiež na rozvoj nových trhov, ktoré pre medzinárodné prémiové značky predstavujú perspektívne obchodné príležitosti.

Štruktúra portfólia skupiny Pernod Ricard

 PR_GB_Maison-des-Marques_top19_compressed-640x414

Do portfólia skupiny Pernod Ricard patria známe svetové prémiové značky ako Ballantine’s, Jameson, Havana Club, Beefeater, Absolut, Chivas Regal, Martell, Olmeca, Malibu, The Glenlivet, Perrier-Jouët, G. H. MUMM, Jacob’s Creek a, samozrejme, Becherovka Original.

Značka Becherovka aj vďaka aktivite a podpore skupiny Pernod Ricard prosperuje doma i v zahraničí. Objem výroby neustále rastie a približne polovica jej ročnej produkcie je exportovaná do viac ako 40 krajín sveta.

Pre vstup na túto stránku musíte mať minimálne 18 rokov

V našej spoločnosti dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholu - viac na www.pisrozumom.sk, a preto používateľmi našich stránok môžu byť len osoby staršie ako 18 rokov.

Prosíme uveďte Váš VEK, ďakujeme.