Vedenie spoločnosti

Ana Berishvili

Ana Berishvili

Managing Director

Anna Berishvili nastúpila do skupiny Pernod Ricard v roku 2004 – na právne oddelenie vo Wines & Spirits v Gruzínsku, kde bola v roku 2008 menovaná prevádzkovou riaditeľkou spoločnosti. V roku 2012 sa Ana presunula do Arménska na pozíciu výrobnej riaditeľky Yerevan Brand Company a o päť rokov neskôr sa stala generálnou riaditeľkou spoločnosti. Z tohto postu prešla na jar 2021 do Prahy a prebrala vedenie českej a slovenskej pobočky Pernod Ricard. Ana má magisterský titul v odbore právo a verejná správa.

Tomáš Huba

Tomáš Huba

Sales Director

Tomáš Huba sa narodil v roku 1977 na Slovensku. Vyštudoval komerčný manažment na Slovenskej Poľnohospodárskej Univerzite v Nitre. V skupine Pernod Ricard od roku 2005 zastával postupne všetky pozície na obchodnom oddelení, od Júla 2013 ako člen vedenia spoločnosti zastával pozíciu Head of Sales. Na pozícii Sales Directora a konateľa spoločnosti je od júla 2021.

Petr Polák

Petr Polák

Marketing Director

Petr Polák sa narodil v roku 1976 v Prahe. Kariéru marketéra zahájil v reklamnej agentúre McCann-Erickson. Následne pokračoval na marketingových pozíciách na strane klienta a to v Plzeňskom Prazdroji (SABMiller), Brown-Forman a Preciosa. Na pozíciu Marketingového manažéra importovaných značiek nastúpil k nám do spoločnosti v decembri 2015. Od júla 2021 zastáva pozíciu Marketing Directora pre Becherovku a importované značky ako v Čechách, tak aj na Slovensku.

Róbert Slovák

Róbert Slovák

Finance Director

Róbert Slovák sa narodil v roku 1980 v Bratislave. V skupine Pernod Ricard pôsobí od roku 2016, kedy začínal na pozícii Finančného riaditeľa pre Slovensko. Od októbra 2020 rozšíril svoju pôsobnosť aj v spoločnosti Jan Becher – Karlovarská Becherovka.

Alexandra Korman

Alexandra Korman

HR manager

Alexandra Korman sa narodila v roku 1987 v ukrajinskom Lvove a od roku 2000 žije v Prahe. V spoločnosti Jan Becher pôsobí od marca 2017, kedy nastúpila ako Manažér odmeňovania. Od novembra 2020 zastáva pozíciu HR managera a v júli 2021 rozšírila svoju zodpovednosť o oblasť ľudských zdrojov v Pernod Ricard Slovakia.

Pre vstup na túto stránku musíte mať minimálne 18 rokov

V našej spoločnosti dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholu - viac na www.pisrozumom.sk, a preto používateľmi našich stránok môžu byť len osoby staršie ako 18 rokov.

Prosíme uveďte Váš VEK, ďakujeme.