Vedenie spoločnosti

Erik Čížek

Erik Čížek

CEO Pernod Ricard Slovakia

Erik Čížek sa narodil v roku 1970 v Českej republike. Je absolventom Vysokej školy ekonomickej v Prahe a francúzskej školy biznisu ESC Dijon. V skupine Pernod Ricard pôsobí už od roku 2004 na rôznych pozíciách v oblasti marketingu a obchodu. Funkciu generálneho riaditeľa spoločnosti Pernod Ricard Slovakia zastáva od júla 2013.

Tomáš Huba

Tomáš Huba

Head of Sales

Tomáš Huba sa narodil v roku 1977 na Slovensku. Vyštudoval komerčný manažment na Slovenskej Poľnohospodárskej Univerzite v Nitre. V skupine Pernod Ricard od roku 2005 zastával všetky pozície na obchodnom oddelení, na pozícii Head of Sales je od júla 2013.

Katarína Hozáková

Katarína Hozáková

Head of Marketing

Katarína Hozáková sa narodila v roku 1980 na Slovensku, v Bojniciach. Vyštudovala management a marketing na Ekonomicko-správní fakulte Masarykovej Univerzity v Brne. V spoločnosti Pernod Ricard Slovakia pôsobí od decembra 2017 na pozícii Head of Marketing.

Róbert Slovák

Róbert Slovák

Head of Finance

Róbert Slovák sa narodil v roku 1980 v Bratislave. Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave a taktiež absolventom právnickej fakulty v Banskej Bystrici. V spoločnosti Pernod Ricard Slovakia pôsobí od júna roku 2016 na pozícii Head of Finance.

Pre vstup na túto stránku musíte mať minimálne 18 rokov

V našej spoločnosti dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholu - viac na www.pisrozumom.sk, a preto používateľmi našich stránok môžu byť len osoby staršie ako 18 rokov.

Prosíme uveďte Váš VEK, ďakujeme.