Vedenie spoločnosti

Ana Berishvili

Ana Berishvili

Managing Director

Anna Berishvili nastúpila do skupiny Pernod Ricard v roku 2004 – na právne oddelenie vo Wines & Spirits v Gruzínsku, kde bola v roku 2008 menovaná prevádzkovou riaditeľkou spoločnosti. V roku 2012 sa Ana presunula do Arménska na pozíciu výrobnej riaditeľky Yerevan Brand Company a o päť rokov neskôr sa stala generálnou riaditeľkou spoločnosti. Z tohto postu prešla na jar 2021 do Prahy a prebrala vedenie českej a slovenskej pobočky Pernod Ricard. Ana má magisterský titul v odbore právo a verejná správa.

Tomáš Huba

Tomáš Huba

Sales Director

Tomáš Huba sa narodil v roku 1977 na Slovensku. Vyštudoval komerčný manažment na Slovenskej Poľnohospodárskej Univerzite v Nitre. V skupine Pernod Ricard od roku 2005 zastával postupne všetky pozície na obchodnom oddelení, od Júla 2013 ako člen vedenia spoločnosti zastával pozíciu Head of Sales. Na pozícii Sales Directora a konateľa spoločnosti je od júla 2021.

Petr Polák

Petr Polák

Marketing Director

Petr Polák sa narodil v roku 1976 v Prahe. Kariéru marketéra zahájil v reklamnej agentúre McCann-Erickson. Následne pokračoval na marketingových pozíciách na strane klienta a to v Plzeňskom Prazdroji (SABMiller), Brown-Forman a Preciosa. Na pozíciu Marketingového manažéra importovaných značiek nastúpil k nám do spoločnosti v decembri 2015. Od júla 2021 zastáva pozíciu Marketing Directora pre Becherovku a importované značky ako v Čechách, tak aj na Slovensku.

Craig Van der Zee

Craig Van der Zee

Finance Director

Craig Van der Zee sa narodil v roku 1978 a má viac ako 20 rokov skúseností v oblasti financií, z toho 15 rokov priamo v spoločnosti Pernod Ricard. Craig je zodpovedný za dohľad nad finančnými a logistickými tokmi pre spoločnosti Jan Becher Pernod Ricard a Pernod Ricard Slovakia, za riadenie stratégie a efektívnosti a je tiež členom riadiaceho výboru. Predtým pracoval v rôznych pobočkách spoločnosti Pernod Ricard, naposledy ako finančný riaditeľ spoločnosti Pernod Ricard Eastern Africa, kde okrem iného dohliadal na oddelenie nákupu.

Alexandra Korman

Alexandra Korman

HR manager

Alexandra Korman sa narodila v roku 1987 v ukrajinskom Lvove a od roku 2000 žije v Prahe. V spoločnosti Jan Becher pôsobí od marca 2017, kedy nastúpila ako Manažér odmeňovania. Od novembra 2020 zastáva pozíciu HR managera a v júli 2021 rozšírila svoju zodpovednosť o oblasť ľudských zdrojov v Pernod Ricard Slovakia.