Absolútne šťavnaté novinky

ABSOLUT VODKA má za sebou dlhú a úspešnú históriu aj čo sa týka ochutených vodiek – veď ABSOLUT CITRON, prvá vodka s príchuťou citrusov, zožala pred rokmi medzinárodný úspech a odštartovala trend ochutených vodiek, ktorý doteraz nasledujú viaceré značky.

Šťavnaté novinky ABSOLUT APEACH a ABSOLUT MANGO majú teda tie najlepšie predpoklady tento úspech zopakovať.

Rovnako ako ostatní členovia ABSOLUT rodiny, aj ochutené ABSOLUT novinky sa vyrábajú v meste Ahus, v regióne Skane. Obe sa vyznačujú lahodnou arómou a jedinečnou výraznou príchuťou zrejúceho ovocia. Ich šťavnatá chuť pochádza z čisto prírodných ingrediencií, bez pridania cukru či umelých sladidiel.

ABSOLUT APEACH

ABSOLUT APEACH pribudla do radov ochutených vodiek ABSOLUT v roku 2005, na Slovensku je však novinkou. Ako všetky ochutené vodky ABSOLUT je vyrobená výlučne z prírodných surovín a neobsahuje žiaden pridaný cukor. Je príjemne hladká a jemná, so sofistikovaným a ovocným charakterom broskýň, ktoré pochádzajú až z Ázie. Názov i fľaša ABSOLUT APEACH odrážajú jej jedinečný charakter – fľaša je odetá do ružovo-žlto-oranžových odtieňov inšpirovaných šťavnatou dužinou broskyne.

ABSOLUT MANGO

Na slovenskom trhu je ABSOLUT MANGO čerstvá novinka, ale ľudia si ju vychutnávajú po celom svete už od roku 2007. Vďaka šťavnatej chuti  manga, ktoré sa právom považuje za kráľovské ovocie, je vodka ABSOLUT MANGO odsúdená jedine na úspech. Umelecký dizajn tejto fľaše s hravými odtieňmi zelenej, červenej a žltej farby len vyzdvihuje tropickú a štavnatú príchuť tohto ovocia.

ABSOLUT APEACH aj ABSOLUT MANGO sa dajú vychutnávať čisté alebo s ľadom, no tiež sa dajú hravo kombinovať v množstve lahodných miešaných drinkov a koktailov. Nechajte sa inšpirovať:

Absolut Apeach Ice Tea01

Ingrediencie:

  • 50 ml Absolut Apeach
  • 150 ml ľadového čaju
  • 1 plátok citróna

Naplníme vysoký pohár kockami ľadu,pridáme ABSOLUT APEACH, ľadový čaj a dozdobíme citrónom.

ABSOLUT MANGO BREEZE02

Ingrediencie:

  • 50 ml ABSOLUT MANGO
  • 75 ml pomarančového džúsu
  • 75 ml toniku
  • 1 plátok manga

Vysoký pohár naplníme kockami ľadu. Pridáme Absolut Mango, pomarančový džús, tonik a ozdobíme plátkom čerstvého manga.

Pre vstup na túto stránku musíte mať minimálne 18 rokov

V našej spoločnosti dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholu - viac na www.pisrozumom.sk, a preto používateľmi našich stránok môžu byť len osoby staršie ako 18 rokov.

Prosíme uveďte Váš VEK, ďakujeme.