Becherovka hľadá svojho prvého ambasádora pre Slovensko

Becherovka Original, tak ako ju poznáme v súčasnosti, je výsledkom vášne a nadšenia Jana Bechera, ktorý sa naplno oddal svojmu snu a rozhodol sa ho zrealizovať. Rád sa na veci pozeral z iného uhla, prekvapoval ľudí nečakanými riešeniami, pretože bol presvedčený, že iba nadšenie a odhodlanie prináša unikátne výsledky. Hnala ho túžba vytvoriť niečo nové, výnimočné, inšpirujúce. Práve vďaka nemu vznikla Becherovka, aj jej legendárna zelená fľaša, ktorá je pre ňu typická dodnes, a len vďaka nemu sa táto značka stala svetoznámou.

A keďže Becherovka zostáva verná odkazu Jana Bechera, rozhodla sa vybrať ďalšieho výnimočného človeka, ktorý bude budovať jej imidž medzi Slovákmi a súčasne ich prostredníctvom svojej vášne a nadšenia inšpirovať.

Hľadáme človeka, ktorý bude šíriť a najmä tvoriť dobré meno tohto známeho a obľúbeného spiritu. Veríme totiž, že osobný kontakt s fanúšikmi našej značky je tým najprirodzenejším a najefektívnejším spôsobom komunikácie. Ideálnym kandidátom je typ, ktorý má rád marketing, organizovanie eventov a ktorý svoju prácu robí s vášňou a nadšením. Aj touto formou pokračujeme v nastavenej stratégii omladzovania značky a budovania puta spotrebiteľov k značke. Chceme ešte viac posilňovať emóciu a celkové vnímanie značky.

Informácie o podmienkach, ktoré by mal prvý Becherovka Brand ambasádor spĺňať je možné nájsť tu: https://www.profesia.sk/praca/pernod-ricard-slovakia/O2573628