BUMBU

BUMBU

Barbadoská značka Bumbu nadviazala na viac ako 400-ročnú tradíciu výroby rumu a jej rumy sa stále vyrábajú v pôvodnej historické paliarni. Autenticita je zachovaná aj pri výrobe: cukrová trstina používaná k výrobe rumu pochádza z udržateľných zdrojov, destiluje sa v malých dávkach a mieša sa ručne.

Bumbu Original
je ručne vyrábaný na Barbadose na základe 400-ročného originálneho receptu v paliarni West Indies Rum Distillery, založenej v roku 1893. Voda, z ktorej je vytvorený, je tou najčistejšou na svete – prirodzene je filtrovaná korálmi na barbadoských vápencoch. Pri jeho výrobe sa používa cukrová trstina starostlivo vybraná z ôsmich karibských krajín. Vďaka až 15-ročnému zreniu je neuveriteľne vyvážený a hladký. Bohatá aróma madagaskarskej vanilky a jemného karamelu dopĺňa opálený dub. Chuť je hladká s tónmi škorice, pražených orechov a nových korenín, dokonale premiešanými pre dosiahnutie jemnej sladkosti a ľahkého a hladkého záveru. Chutí čistý alebo ako súčasť kokteilov.

Obsah alkoholu: 40 %

Pre vstup na túto stránku musíte mať minimálne 18 rokov

V našej spoločnosti dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholu - viac na www.pisrozumom.sk, a preto používateľmi našich stránok môžu byť len osoby staršie ako 18 rokov.

Prosíme uveďte Váš VEK, ďakujeme.