La Hechicera

La Hechicera

LA HECHICERA je španielsky výraz pre ČARODEJNICU.

LA HECHICERA Reserva Familiar

Je oslavou zvodnej krásy kolumbijskej krajiny, pestrej prírody Karibiku a neodolateľného pôvabu národa. Reserva Familiar je kombináciou 12 až 21-ročných rumov zrejúcich v sudoch z bieleho amerického duba, ktoré sú použité iba jedinýkrát. Rum sa vyrába podľa tradičných metód bývalých španielskych kolónií – to znamená, že sa skladá výhradne z destilátov získaných kontinuálnou destiláciou fermentovanej trstinovej melasy. Táto metóda destilácie prispieva k tomu, že rum LA HECHICERA je veľmi hladký, jemný a vybalansovaný, nakoľko obsahuje relatívne nízku hladinu kongenérov.

LA HECHICERA dozrieva v horúcej a vlhkej mikroklíme Barranquilly. Výsledkom je komplexnosť, drevnatosť a hĺbka, ktoré tomuto rumu dodávajú jeho výrazný charakter. Môžete teda očakávať hlboký drevnatý rum s tónmi typickými pre Karibik. Následne v ústach zacítite výrazné tóny tabaku a praženej kávy.

Najlepšie hodnotený kolumbijský rum.

ABV 40 %

Pre vstup na túto stránku musíte mať minimálne 18 rokov

V našej spoločnosti dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholu - viac na www.pisrozumom.sk, a preto používateľmi našich stránok môžu byť len osoby staršie ako 18 rokov.

Prosíme uveďte Váš VEK, ďakujeme.