Longmorn

Longmorn

Tradičná škótska jednosladová whisky.

Túto paliareň škótskej whisky založil v Lithe Lochan John Duff. Prvú whisky tu vypálil už v roku 1894 a až do 70. rokov 20. storočia bola táto destilérka výlučne rodinným podnikom. Neskôr bola prevzatá spoločnosťou The Glenlivet a prešla zásadnou modernizáciou, vrátane znásobenia výrobných kapacít tejto charakteristickej škótskej. Pre štýl tejto whisky je typický kvetinový a ovocný charakter s plným telom, pričom v chuti dominujú tóny sladu a orechov. Whisky z tejto destilérky sú používané v blendoch značky Chivas Regal.

Distiller’s Choice Pálenica Longmorn predstavuje nový prírastok v portfóliu whisiek The Distiller’s Choice, ktorý je jednosladovou whisky zrejúcou postupne v troch rôznych sudoch. Táto dokonale vyvážená whisky má neuveritelne hlbokú chuť s tónmi jemného korenia, zázvoru a sladkého karamelu, ktoré sú výsledkom zrenia v sude z amerického dubu. Táto whisky ešte postupne dozrieva v sudoch po sherry a v tradičných dubových sudoch. Získava tak svoju jedinečnosť a charakter.

Pre vstup na túto stránku musíte mať minimálne 18 rokov

V našej spoločnosti dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholu - viac na www.pisrozumom.sk, a preto používateľmi našich stránok môžu byť len osoby staršie ako 18 rokov.

Prosíme uveďte Váš VEK, ďakujeme.