Jameson na Grape

Môžu mať niečo spoločné festival a whiskey? Môžu, ak je tým festivalom Grape a tou whiskey je Jameson. V oboch prípadoch ide o kvalitnú produkciu, ktorá na ľudí pôsobí kvalitne a pohodovo.

Obľúbená írska whiskey Jameson aktuálne spolupracuje s rôznymi komunitami aj hudobníkmi a tak bol Grape festival vlastne logickým vyústením všetkých jeho aktivít. Veď Grape je z roka na rok populárnejší, po Pohode je to druhý najväčší a najrešpektovanejší festival na Slovensku. Bol to skrátka správny hudobný výber, na ktorom sa mohol Jameson plne realizovať. Veď obaja sú si navzájom vo svojej podstate tak podobní – ide o seriózny a kvalitný produkt, ktorý však na ľudí pôsobí veľmi pohodovo a nad vecou.

Samotná aktivácia whiskey Jameson začala už v marci Winter Grape festivalom na Kosodrevine a pokračovala rotačnou aj animovanou promoakciou vo vybraných podnikoch po celom Slovensku. Jameson sa pripojil k niekoľkým predfestivalovým warm-up akciám, napríklad k tlačovej konferencii alebo ku koncertom kapiel, ktoré následne vystúpili aj na letnom festivale.

Priamo na mieste mal Jameson jednu z najkrajších a najzaujímavejších zón: nielen krásny a hlavne plný bar, ale tiež pripravených množstvo aktivít pre návštevníkov festivalu: Jameson Barber Shop, pingpong, stolný futbal, možnosť vyhrať Jameson bicykel a úspešná bola aj aktivita Jameson Wallet, v rámci ktorej mohli návštevníci získať za Jameson drinky tričká, vaky a klobúky.

Aj napriek tomu, že festival skončil skôr kvôli nepriaznivému počasiu, si ho všetci skvele užili a už teraz sa môžu tešiť na ďalší ročník, kde Jameson – najmä vďaka pozitívnym ohlasom návštevníkov aj organizátorov – môžu vidieť a hlavne ochutnať zase. Takže: vidíme sa na Grape 2016!