Leto si naBETON užijete!

Toto leto skutočne žilo, hralo a chutilo. Nielen v kaviarňach či puboch, ale aj v parkoch a pozor, novinka – aj v komunitných centrách! Na týchto miestach leto všetkým na BETÓN pristalo, pretože nechýbala dobrá hudba, milí ľudia a, samozrejme, originálny drink.

Piknikové deky rozložené v parku pod stromami – toto leto to nebol iba obrázok typický pre európske veľkomestá, ale aj slovenská realita. Ktokoľvek, kto sa nechal viesť šípkami v parkoch v Trenčíne, v Košiciach, v Piešťanoch alebo na terase OC Central v Bratislave, si mohol užiť Becherovka piknik – len tak si poležať na deke, vychutnávať si originálny BETON drink, pochutiť si na grilovaných dobrotách alebo sa zahrať nejakú spoločenskú hru (frisbee, šach, activity, či bedminton). Navyše prvých päťdesiat piknikujúcich dostalo na bare krabičku s občerstvením a miniatúrkou lahodného bylinného likéru. A každý bez rozdielu sa mohol nechať naladiť na ambientovú hudbu kapely LaBon, ktorá k letu jednoducho na BETÓN pristane.

Mladí v centre pozornosti

V spolupráci s Becherovkou aktívne trávili čas aj komunitné centrá naprieč celým Slovenskom. Mladí ľudia, ktorým záleží nielen na sebe, ale aj na mieste, v ktorom žijú, sa mohli tento rok zapojiť do zveľaďovania svojho bydliska, spoznať nových ľudí a popritom sa nechať unášať vlnami umenia.

Na stránke www.becherovka.sk/nabeton, na instagram.com/BECHEROVKASLOVENSKO, či na fun page facebook.com/BecherovkaSlovakia bolo možné nájsť aj tipy, ako si vylepšiť toto ročné obdobie a recepty na nové chutné drinky s Becherovkou, aby leto na BETÓN pristalo aj vám.

Namixujte si spolu s nami osviežujúci GRAPETON:

Cool Grapeton

Ingrediencie: 40 ml Becherovky Original, 30 ml čerstvej grepovej šťavy, tonik, ľad

Mixujeme: Do pohára naplneného kockami ľadu nalejte Becherovku,  čerstvú grepovú šťavu, po okraj dolejte tonikom a všetko spolu dobre premiešajte. Drink si vychutnajte ozdobený plátkom červeného grepu a bobuľami červeného hrozna.