Nechajte sa zelektrizovať dokonalosťou

Môže byť niečo, čo je dokonalé, ešte dokonalejšie? Môže! Žiarivým príkladom je limitovaná edícia vodky ABSOLUT s príznačným menom Electrik, ktorá práve uzrela svetlo sveta.

ABSOLUT Electrik nadväzuje na slávnu tradíciu limitovaných edícií s najmodernejším dizajnom. Aktuálna dvojedícia fliaš je k dispozícii v petrolejovej modrej a striebornej farbe s polotransparentným povrchom vytvárajúcim priehľadné odrazy. Tieto dve farby predstavujú charakteristický kobaltovo modrý odtieň značky ABSOLUT a elektrickú vodivosť striebra. Kombinácia týchto farieb stelesňuje estetický princíp edície Electrik pripomínajúci blikajúce svetlá a pulzujúce rytmy – evokujú tak nespútanú energiu, ktorá premení akúkoľvek noc na elektrizujúci zážitok.

Aj nová limitka, rovnako ako jej predchodkyne, prináša dokonalú švédsku vodku ABSOLUT, vyrobenú výhradne z prírodných surovín, ktorá na rozdiel od iných vodiek neobsahuje žiaden pridaný cukor. Je dokonale čistá a priehľadná ako len vodka môže byť, no napriek tomu si zachováva hladkú a jemnú chuť s jemným nádychom obilia a sušeného ovocia. Aj dnes, podobne ako v roku 1879, keď ju Lars Olsson Smith začal vyrábať, sa pripravuje v jeho rodisku – mestečku Ahus vo Švédsku a to z pšenice, ktorá sa pestuje v jeho okolí a z vody z vlastnej hlbokej studne tak, aby si zachovala svoju pôvodnú pravú chuť vodky ABSOLUT.

A rovnako ako predtým, aj teraz sú s uvedením limitky spojení umelci, pretože ABSOLUT a umenie už neoddeliteľne patria k sebe. Na špeciálnych ABSOLUT Electrik párty zažijete bleskovú šou, Faradayovu klietku, umelecké maľovanie svetlom a tých najlepších interpretov – slovenskú jednotku DJ B-Complexa, na bratislavskej párty po prvýkrát na Slovensku vôbec DJ BODDIKA (NonPlus+), chýbať nebudú ani ďalší skvelí umelci. Umelecký zážitok vnímaný všetkými zmyslami – to je presne to, čo robí ABSOLUT jedinečnou.

Elektrizujúcu kobaltovo modrú a striebornú limitku ABSOLUT Electrik, ale aj ďalšie informácie o párties nájdete výhradne na www.transformtoday.sk. Elektrizujúca, plná pulzujúcej energie a ABSOLÚTne dokonalá prichádza práve na Slovensko.