V najväčšom slovenskom Aprés Ski chutila Becherovka

Chvíle oddychu po dobrej lyžovačke mali túto sezónu v Tatrách bylinkovú príchuť. Becherovka Original do svojich farieb prezliekla stredisko v Tatranskej Lomnici aj s najväčším slovenským Aprés Ski barom. Pre lyžiarov sme pripravili posedenie v relaxačnej zóne pod svahom, hrejivé drinky, súťaže aj koncerty.

Vďaka Becherovke si mohli návštevníci Tatier celú sezónu užiť spoločný oddych po lyžovačke a vychutnať si pritom shot Becherovky či zahriať sa originálnymi horúcimi Becherovka drinkami. Jedným z nich bol aj úplne nový T.L.B. Punč, nezabudnuteľné spojenie tatranských čučoriedok s Becherovkou.

Becherovka pre hostí pripravila aj rôzne darčeky, pohodlné sedacie vaky, stojany na lyže či originálnu zrkadlovú fotostenu, pomocou ktorej si mohli spoločné chvíle z lyžovačky zvečniť a podeliť sa o ne aj na sociálnych sieťach. „Becherovka na hory vždy patrila a pozitívne reakcie ľudí len potvrdili, že v Tatrách je jednoducho doma,“ hovorí brand manažérka karlovarského likéru Zuzka Benková.

Nechýbali súťaže a koncerty, no nezabudli sme ani na osvetu a edukáciu. S pomocou takzvaných opileckých okuliarov Becherovka lyžiarom pripomenula význam zodpovednej konzumácie alkoholu. Ten totiž patrí do apres ski baru, ale určite nie na svah.