V najväčšom slovenskom Aprés Ski chutila Becherovka

Chvíle oddychu po dobrej lyžovačke mali túto sezónu v Tatrách bylinkovú príchuť. Becherovka Original do svojich farieb prezliekla stredisko v Tatranskej Lomnici aj s najväčším slovenským Aprés Ski barom. Pre lyžiarov sme pripravili posedenie v relaxačnej zóne pod svahom, hrejivé drinky, súťaže aj koncerty.

Vďaka Becherovke si mohli návštevníci Tatier celú sezónu užiť spoločný oddych po lyžovačke a vychutnať si pritom shot Becherovky či zahriať sa originálnymi horúcimi Becherovka drinkami. Jedným z nich bol aj úplne nový T.L.B. Punč, nezabudnuteľné spojenie tatranských čučoriedok s Becherovkou.

Becherovka pre hostí pripravila aj rôzne darčeky, pohodlné sedacie vaky, stojany na lyže či originálnu zrkadlovú fotostenu, pomocou ktorej si mohli spoločné chvíle z lyžovačky zvečniť a podeliť sa o ne aj na sociálnych sieťach. „Becherovka na hory vždy patrila a pozitívne reakcie ľudí len potvrdili, že v Tatrách je jednoducho doma,“ hovorí brand manažérka karlovarského likéru Zuzka Benková.

Nechýbali súťaže a koncerty, no nezabudli sme ani na osvetu a edukáciu. S pomocou takzvaných opileckých okuliarov Becherovka lyžiarom pripomenula význam zodpovednej konzumácie alkoholu. Ten totiž patrí do apres ski baru, ale určite nie na svah.

Pre vstup na túto stránku musíte mať minimálne 18 rokov

V našej spoločnosti dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholu - viac na www.pisrozumom.sk, a preto používateľmi našich stránok môžu byť len osoby staršie ako 18 rokov.

Prosíme uveďte Váš VEK, ďakujeme.