Zachytiť radosť je umenie

Zvečniť si príjemné a nezabudnuteľné chvíle je také jednoduché – veď mobilom sa odfotí každý z nás neskutočne ľahko. Pre tých, ktorí túžia po originalite a jedinečnosti, je tu však Becher Ateliér, vďaka ktorému sa aj bežná fotka premení na neopakovateľné umelecké dielo.

Becherovka v nadväznosti na uvedenie nového spotu s headlinom „Čím viac vášne, tým viac radosti“, v ktorom jej zakladateľ Jan Becher namaľuje legendárnu zelenú fľašu tohto obľúbeného nápoja, prináša svojim fanúšikom nový a neopakovateľný zážitok. Spojila totiž moderné fotografovanie s tradičným maliarskym umením a vytvorila originálny Becher Ateliér. Je určený všetkým, ktorí sa nielen radi bavia, no svoj život si vedia aj patrične vychutnať. Skrátka tým, pre ktorých zachytiť radosti života je to pravé umenie.

Päť dní v týždni, celý mesiac, denne až tridsať fotiek od fanúšikov facebookového konta Becherovky, na ktorých je zachytená radosť zo života a chvíle, na ktoré človek nechce nikdy zabudnúť. Práve o tom je Becher Ateliér, v ktorom traja skvelí ilustrátori – Tina Minorová, Petra Žiačiková a Mišo Löwy, prekresľujú fotky plné radosti, vášne a chuti žiť na malé umelecké diela.

A o tom je predsa aj samotná Becherovka – o neopakovateľnej radosti, vášni a nadšení. Pozrite si jedinečný Becher Ateliér na http://www.becheratelier.sk/.

Pre vstup na túto stránku musíte mať minimálne 18 rokov

V našej spoločnosti dbáme na zodpovedný prístup ku konzumácii alkoholu - viac na www.pisrozumom.sk, a preto používateľmi našich stránok môžu byť len osoby staršie ako 18 rokov.

Prosíme uveďte Váš VEK, ďakujeme.