Priložme ruku k dielu a žime spolu lepšie

Responsib´ALL Day, ktorý si spoločnosť Pernod Ricard pravidelne pripomína každý rok, bol opäť o zodpovednom prístupe a tímovej práci. Všetkých jej 18 500 zamestnancov po celom svete sa v tento deň vďaka svojim iniciatívam usilovalo urobiť niečo dobré pre podporu miestnych komunít a životného prostredia vo svojom okolí. Výsledkom ich snahy je zveľadenie miest, ktoré slúžia všetkým tak, aby sa z nich všetci mohli tešiť ešte naozaj dlho.

Zamestnanci Pernod Ricard Slovakia sa tento rok rozhodli upraviť priestor v okolí cesty na Kamzík, tesne pod bufetom Horná stanica. Celý 1. jún strávili čistením, hrabaním, vytrhávaním buriny a klčovaním… Náročná práca mala svoju jasnú víziu: na tomto mieste totiž bude vybudované nové arborétum a úprava areálu je jednou z predprípravných činností, ktoré sú nevyhnutné na to, aby sa celý projekt mohol úspešne realizovať.

„Sme radi, že sme svojou troškou mohli prispieť k obnove miesta, ktoré bude slúžiť nielen miestnej komunite, ale aj širokej verejnosti. Tešíme sa na nové arborétum a veríme, že bude ľuďom dlho spríjemňovať voľné chvíle. Som hrdý nielen na výsledok práce nášho tímu, ale aj všetkých našich kolegov po celom svete, ktorí svojimi nápadmi a činnosťou pomohli dobrým veciam v tomto ročníku v duchu hesla – Žime spolu lepšie,“ zhodnotil výsledok tohtoročného Responsib´All Day Erik Čížek, Managing Director Pernod Ricard Slovakia.

Viac info nájdete na:

https://rd17.pernod-ricard.com/